Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šodien pusdienās

Šodien pusdienās: Ķirbju krēmzupa ar garnelēm, Cūkgaļas cepetis, Tītara gulašs, Upeņu kūka. Labu apetīti!

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00.
Zupiņa, pamatēdiens, saldais — izvēlies divus no trim un dzēriens nāk komplektā! Tikai 4 €.
Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

piektdiena, 24. marts

21:00 poētiskuo roka apvīneiba Kapļi

Kapļi ir taidi instrumenti, ar kurim ravēt nazuolis nu myusu dzeiveitis vogom. Dažreiz tuos usneitis ir nūzasliepušys dziļi - bet kapļi nazabeist un izceļ juos uorā ar vysom saknem!
Poestiskuo roka apvīneibys “Kapļi” sastuovs: Oskars Orlovs (Kapļu Kaplis), Arņs Slobožanins (Kaplis–divrūcs), Rasma Kulamova (varganis), Andris Jurjāns (Jurjāns Bum-Bum), Jurs Linužs (zamuos frekveņcis), Aija Čoiča i Juoņs Noviks (pīpyušamī instrumenti), Elgars Ludboržs (steigu instrumenti).
soundcloud.com/poetiskuo_ro...

23:00 Dj Džonsone

Rīgas šarmantākā dīdžejmeitene Džonsone liks griezties trakai ballītei ar dejojamu rokmūziku par prieku visiem Cafe Leningrad jubilejas svinību viesiem!

sestdiena, 25. marts

21:00 Grupas Apēdājs koncerts

Skarbi metāliskie "Apēdāja" puiši iegriezīs niknos ritmus cafe Leningrad jubilejas nedēļas koncertu virtenē. Tā būs traka un skaļa sestdienas ballīte!

23:00 Dj Māris Balodis

Cafe Leningrad jubilejas nedēļas ballīte turpinās, un nakts uz svētdienu ir Dj Māra Baloža maģijas varā. Dinamiska rokmūzika līdz rītam!

svētdiena, 26. marts

17:00 Dzejas Zveja - pavasara sesija

Dainis Deigelis, Gatis Polis, Linards Hartmanis, Evelīna Andžāne, Herbe Panks, Mārtiņš Beitiņš, Inpolis Verdžus Stambls, Elvīra Bloma, Andra Nora Davidone, Aleksandra Line, Kitija Mirončuka, Sintija Priede, Inga Pizāne-Dilba un citi

otrdiena, 28. marts

Prāta stāds ar Kozmenu 2. sezona

otrdiena, 4. aprīlis

21:00 ŽEN (Horvātija)

Kā atskaņa no Tallinn Music Week nedēļas uz Rīgu ciemoties ierodas horvātu meiteņu kvartets ŽEN. Grupas mūzikai piemīt lielisks un unikāls, varētu teikt nedaudz šizīgs postroka skanējums, kas nav gluži raksturīgs mūsu platuma grādiem. Izdevušas divus albumus, nobraukājušas vairākas Eiropas tūres un nospēlējušas neskaitāmus koncertus Horvātijā, pēc viesošanās tādos prestižos šovkeisos kā INmusic, Europavox un Tallinn Music Week, meiteņu brigāde ir saņēmusies omulīgam koncertam mūsu viesmīlīgajās telpās.
www.xzen.xyz

piektdiena, 7. aprīlis

21:00 HeadUp (Polija)

Poļu HC un metāla mikslis HeadUp dodas pavasara tūrē, gan prezentējot savu pērnā gada studijas veikumu — albumu «Reborn» —, gan arī popularizējot savas spēcīgās rīkles, kas paguvušas padauzīties uz vienas skatuves ar Maksu un Igoru Kavalerām, Gojira, Madball un Deez Nuts.
youtube.com/headupband

piektdiena, 14. aprīlis

21:00 Ackeemama (Pēterburga/regejs)

Pēterburgas regeja grupas Ackeemama albuma prezentācijas koncerts.

trešdiena, 12. jūlijs

21:00 Sky Dee and The Demons (Somija)

Lielisks soula, ska un garāžroka mikslis pa taisno no Somijas dodas Eiropas tūrē ar vienīgo pieturu Latvijā. Tādu kombināciju līdz šim vēl nebūs nācies dzirdēt, tāpēc laipni lūgti notrakot burvīgo nedēļas vidu ar pārliecinošu stilu un aranžējumu muzikālo kompotiņu.
www.skydeeandthedemons.com

Tikšanās vietu mainīt nedrīkst

Trešdienas sarunu un interviju cikla Tikšanās vietu mainīt nedrīkst kafejnīcā Leningrad 15. martā 19:00 viesosies latviešu TV, kino un videoklipu režisors un producents Igors Linga un viņa brālis, pazīstamais rokmūziķis Gvido Linga. Galvenā tēma skars latviešu pankroka un mūzikas video vēsturi.

Savukārt 30. martā 19:00 Leningrad mājīgajos apartamentos ciemosies veseli trīs mūziķi: Juris Mežeckis (Voiceks Voiska), Māris Miezītis (All Day Long) un Raivis Žukovskis (Pest of A Child) sarunā par ska mūzikas vēsturi Latvijā.

Ar jaunu sparu pie mums atgriežas Coffee and TV publiskās intervijas

Trešdienu sarunu un interviju šovs par kultūru no cikla Tikšanās vietu mainīt nedrīkst kafejnīcā Leningrad atsāksies jau pēc nepilnām divām nedēļām un ilgs visa gada garumā. Pasākumu sērijas mērķis ir apkopot Baltijas valstu mūsdienu populārās kultūras vēsturi. Tas priecēs gan ar tiem māksliniekiem, kas savu vārdu ierakstījuši mūslaiku vēsturē, gan tiem talantiem, kas tikai piesaka sevi publikas vērtējumam.

Mūziķi, dzejnieki, aktieri, režisori, gleznotāji un citi aicinātie viesi iepazīstinās ar vēl neredzētiem un nedzirdētiem garadarbiem un citiem pozitīviem pārsteigumiem. Savukārt atnākušajiem skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus māksliniekiem. Pasākuma norisei būs iespējams sekot arī Facebook.

Katra pasākuma pirmo daļu vadīs mūzikas žurnālists Mārtiņš Mārcis Beitiņš, bet otrā daļa, ko kūrēs vairāku pankkultūras grupu dalībnieks Herberts Blumbergs, tiks atvēlēta publikas jautājumiem un komentāriem.

Pirmais viesis būs kādreizējais grupas Monro vokālists, tagad solomākslinieks, atraktīvais Jānis Bukums, kas pagodinās ar savu klātbūtni 15. februārī 19:00. Savukārt 1. martā 19:00 viesos būs jaunais, bet plaši pazīstamais kinorežisors Andris Gauja.

Tuvojas kafejnīcas devītā dzimšanas diena

Bohēmistu un citu garā brīvu ļaužu iecienītajā kafejnīcā Leningrad dzīve sit augstu vilni, un atkal viens gads paskrējis vēja spārniem, bet martā gaidāma krodziņa deviņu gadu jubileja, kas ar plašu vērienu tiks svinēta veselu nedēļu no 20. līdz 26. martam.

Lai svinības būtu izdevušās godam, Leningrad radošie prāti jau aktivizējušies darbam, taču bez labu draugu atbalsta šoreiz neiztikt.

Par cik, iecerēts gana daudz koncertu un dzejas, kā arī citu māksliniecisko izpausmju, ļeņingradieši aicina aktīvi pieteikties mūziķus, dīdžejus, dzejdarus, aktierus un citus radošus ļaudis ar saviem uzstāšanās un citu ideju piedāvājumiem.

Rakstiet uz box@leningrad.lv un tiksiet uzklausīti!Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga