Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šodien pusdienās

Šodien pusdienās:Zupa Minestrone; Krāsnī cepti vistu stilbi; Liellopa sautējums; Siera kūka. Labu apetīti!

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00.
Zupiņa, pamatēdiens, saldais — izvēlies divus no trim un dzēriens nāk komplektā! Tikai 4 €.
Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

piektdiena, 18. augusts

21:00 D. Day's Family koncerts

Grupas vēsture ir ļoti interesanta un piesātināta. Tās līderis ģitārvirtuozs Pauls Kravalis visu savu apzinīgo mūžu ir veltījis ģitārspēlei un darbojies neskaitāmos projektos - grupā "Logo", sadarbojies ar Kasparu Bindemani, Fēliksu Ķiģeli un grupu "Amberkin Tribe", spēlējis leģendārajā grupā"Rūsa", bijis viens no grupas "D.Day's Rabbit" dibinātājiem ir regulārs sesiju mūziķis.
Sitaminstrumentālists Raitis Dziedātājs ari strādājis neskaitāmos projektos, darbojies grupā "Sliede", "Skumju Akmeņi", "Adamsu Famīlija", organizējis neskaitāmus pasākumus. Daudzus gadus spēlējis kopā ar nesen aizsaulē aizgājušo Latvijas pagrīdes roka leģendu Tomasu Gusevu. Arī Paulam Kravaļim ceļs daudzus gadus bijis kopīgs ar Tomasu Raitis Dziedātājs uzskatāms par šī projekta sirdi un dvēseli.
Basģitārists Raivis Cauņa. Daudz gadus veltījis mūzikai.spēlējot latviešu hardroka grupā "Motorium" un grupā "Adamsu Famīlija"
Vokālists Snake ( Jānis Kronbergs), savulaik piedalījies realitates šovā "Talantu Fabrika" 2. , kā arī darbojies grupā "Matchman's".

sestdiena, 19. augusts

20:00 "AchtungAugust" jeb grupas "Aftoportret" debijas albuma prezentācija

"Achtung August" ir lielkoncerts ar vairāku grupu uzstāšanos par godu "Aftoportret" debijas albuma "целевизация" iznākšanai.
Piedalās:
"Aftoportret"
aftoportret.ru/
www.youtube.com/channel/UC_...
www.facebook.com/aftoportre...
"IGNIS"
www.facebook.com/IGNIS-4798...
www.youtube.com/user/AnnaNi... "TOMAS band"
tomasband.com/
www.facebook.com/tomasband8/
www.youtube.com/channel/UCp...

svētdiena, 20. augusts

20:00 Adriano Trindade (Jazz, Brazīlija)

Brazīliešu džeza māķslinieks Adriano Trindade atgriežas cafe Leningrad, lai vēlreiz sniegtu savu brīnišķīgo priekšesumu!
www.adrianotrindade.net
www.youtube.com/watch?v=Ikm...
www.youtube.com/watch?v=MTF...
www.youtube.com/watch?v=LNT...
www.youtube.com/watch?v=NMx...

Kaveru veidošana dzīvajā — ikmēneša pasākumā SuperGroup

Jaunums Cafe Leningrad muzikālo izklaižu repertuārā — ikmēneša pasākums SuperGroup. Tiek atlasīti mūziķi, kuri pārstāv dažādus muzikālos projektus, viņiem tiek dots uzdevums īsā laikā aranžēt savā versijā pazīstamus skaņdarbus, kurus pēc tam atskaņo kopīgā koncertā.

Kā pirmā uz skatuves 30. martā 21:00 kāps supergrupa, kurā kopīgi muzicēs Juris Mols (vokāls, 2Tie), Aivars Rakovskis (ģitāra, Bastards), Ingus Meijers (bass, Rusted Wheel), Krišjānis Kupcāns (sitamie, Merry Go Round). Mūziķi izpildīs latviešu pankroka klasikas skaņdarbus.

Tikšanās vietu mainīt nedrīkst

Trešdienas sarunu un interviju cikla Tikšanās vietu mainīt nedrīkst kafejnīcā Leningrad 15. martā 19:00 viesosies latviešu TV, kino un videoklipu režisors un producents Igors Linga un viņa brālis, pazīstamais rokmūziķis Gvido Linga. Galvenā tēma skars latviešu pankroka un mūzikas video vēsturi.

Savukārt 30. martā 19:00 Leningrad mājīgajos apartamentos ciemosies veseli trīs mūziķi: Juris Mežeckis (Voiceks Voiska), Māris Miezītis (All Day Long) un Raivis Žukovskis (Pest of A Child) sarunā par ska mūzikas vēsturi Latvijā.

Ar jaunu sparu pie mums atgriežas Coffee and TV publiskās intervijas

Trešdienu sarunu un interviju šovs par kultūru no cikla Tikšanās vietu mainīt nedrīkst kafejnīcā Leningrad atsāksies jau pēc nepilnām divām nedēļām un ilgs visa gada garumā. Pasākumu sērijas mērķis ir apkopot Baltijas valstu mūsdienu populārās kultūras vēsturi. Tas priecēs gan ar tiem māksliniekiem, kas savu vārdu ierakstījuši mūslaiku vēsturē, gan tiem talantiem, kas tikai piesaka sevi publikas vērtējumam.

Mūziķi, dzejnieki, aktieri, režisori, gleznotāji un citi aicinātie viesi iepazīstinās ar vēl neredzētiem un nedzirdētiem garadarbiem un citiem pozitīviem pārsteigumiem. Savukārt atnākušajiem skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus māksliniekiem. Pasākuma norisei būs iespējams sekot arī Facebook.

Katra pasākuma pirmo daļu vadīs mūzikas žurnālists Mārtiņš Mārcis Beitiņš, bet otrā daļa, ko kūrēs vairāku pankkultūras grupu dalībnieks Herberts Blumbergs, tiks atvēlēta publikas jautājumiem un komentāriem.

Pirmais viesis būs kādreizējais grupas Monro vokālists, tagad solomākslinieks, atraktīvais Jānis Bukums, kas pagodinās ar savu klātbūtni 15. februārī 19:00. Savukārt 1. martā 19:00 viesos būs jaunais, bet plaši pazīstamais kinorežisors Andris Gauja.Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga