Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Pasākumi

ceturtdiena, 1. septembris

21:00 Duets Sandra

Ikgadējais Zinību dienas lielkoncerts ar duetu Sandra, kas spēj sarakstīt himnas jebkurai lietai, kas kustās un nekustās.
fb.com/duetssandra/

sestdiena, 3. septembris

21:00 DJ Uldis Rudaks

Laba mūzika dzērušiem cilvēkiem.

svētdiena, 11. septembris

17:00 Dzejas zveja (rudens sesija)

pirmdiena, 7. novembris

21:00 The TEL (Krievija)

THE TEL ir enerģiska postgrunge rokgrupa no Pēterburgas. Pierādījusi sevi kā top 3 sastāvs daudzos Krievijas rokfestivālos, dalot skatuvi ar System of a Down, Killswitch Engage, Devin Townsend Project, Mike Tramp, The Pretty Reckless un daudziem citiem. Šoreiz iegriezīsies ar akustisko koncertu!
teltheband.com

Atgriežamies Kalēju ielas takās

Valters K kalēju ielas piezīmes - 3

Ikvienam ir labi zināms, ka cafe Leningrad līdzās lieliskai ēdienu izvēlei un plašam stiprinošu dzērienu klāstam atbalsta un ar prieku pie sevis ciemos uzņem virkni jaunu un arī jau pieredzējušu mūziķu. Tomēr ar to vien mūsu mīlestība pret mākslu nebeidzas. Cafe sienas rotā dažādu mākslinieku vizuālie darbi. Jau šonedēļ musu telpas atkal atstvaidzinās jauns darbu cikls.

Sestdien, 30. jūlijā 18:00 Foto izstādes «Kalēju iela — LOST» atklāšana. Valtera Kiršteina gadu gaitā fotografētas un uzkrātas piezīmes par Kalēju ielu, uz kuras pirmsākumi ir arī cafe Leningrad, laikā no 2004. līdz 2014. gadam. Detaļu un personāžu fiksācija rūpīgi veikta ar Canon IXUS90IS ziepju trauku, pārvietojoties starp leģendārajām cafe Leningrad un Mi6. Izstādes atklāšanas ballītē par mūziku rūpēsies DJ Valters K un viņa draugi, bet pati izstāde būs aplūkojama mēnesi — līdz pat mācību gada sākumam.

Ava Freddy, Tanheizers un Jonhnny B Beast superhits

Leningrad krūštēli

Cafe Leningrad kolektīvs vēl ir dziļās pārdomās par to, kādu pateicību izteikt Saeimas deputātam par sacelto vētru interneta vidē. Kārtējo reizi esam guvuši apstiprinājumu gan savam, gan draugu un atbalstītāju milzīgajam spēkam. Ja Tu vēl nezini, par ko ir runa, tad stāsts sākās tā.

Savu versiju par notikušo lipīga meldiņa veidā izveidojis arī mūsu draugs Johnny B Beast un Mildas laiks.

Tikmēr mēs turpinām savu ierasto ritmu ar muzikāli patīkamiem pārsteigumiem.

Ava Freddy

Trešdien, 20.jūlijā 21:00 Ava Freddy. Ava Freddy ir norvēģu māksliniece un dziesmu autore ar saknēm muzikālajā tradīcijā. Savas uzstāšanās viņa veido, klājot dažādas audiālas ilustrācijas vienu virs otras un līdz ar ģitāras un vokāla skaņām klausītāju vedot cauri daudzveidīgiem sapņojumiem un pieredzēm.

Piektdien, 22.jūlijā no 21:00 DJ Tanheizers (Radio NABA). DJ Tanheizers vienlīdz harmoniski jūtas gan vokālajā, gan instrumentālajā mūzikā, piedāvājot skaņdarbus blūza, klasiskā roka, rokenrola, kā arī džeza/svinga ritmos.

DJ brīvdienas

Laika prognoze arvien nemainīgi nepatiesa, solot lietu, bet piedāvājot vēsu sauli. Tāpēc tos, kuros tā tomēr nerada pārliecību par nepieciešamību kravāt drošības gumijniekus līdzās peldbiksēm, lai dotos plašajās Latvijas ārēs baudīt pārsvarā nepazīstamu izpildītāju skaņdarbus, cafe Leningrad arī šonedēļ gaida ciemos, šoreiz radot DJ telts atmosfēru.

Otrdien un trešdien, 12. un 13. jūlijā 19:00 nu jau ikmēneša tradicionālais Prāta stāds ar Kozmenu. Norise ir visai klasiska: mums ir āķīgi jautājumi, Tev ir pareizās atbildes. Līdzi ņem rakstāmo un pareizās atbildes! Labākos apbalvosim! Vakaru vadīs un āķīgos jautājumus uzdos Kozmens – TV raidījumu un pasākumu vadītājs, improvizācijas teātra aktieris, kā arī grupas Rīta stienis dalībnieks.

Piektdien, 15.jūlijā no 21:00 savu versiju par pasaules sliktākās mūzikas izlasi vēstīs DJ Herbe & DJ Kozmens.

Tiekamies cafeLeningrad!Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga