Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Pasākumi

piektdiena, 20. oktobris

21:00 Dj Tanheizers

Roka, blūza un klasiska fanka kokteilis karstai naktij!

sestdiena, 21. oktobris

21:00 "Visu laiku sliktākā mūzika" ar dj Kozmenu un dj Herbi Panku

Visu laiku laiku sliktākā mūzika ir klāt! Dj Kozmena un Dj Herbes Panka interpretācijā īpaši atlasīti skaņdarbi skan... vislabāk! Par šo faktu varēs pāŗliecināties ikviens Cafe Leningrad apmeklētājs!

otrdiena, 24. oktobris

19:00 Prāta stāds

Prāta Stāds" ir komandu prāta spēles, kas notiek reizi mēnesī atraktīvā Kozmena vadībā. Pasākumā piedalās komanda četru cilvēku sastāvā ar savu nosaukumu. Tas ir notikums ar draugu satikšanos, dzērienu baudīšanu, spilgtām emocijām un atbildēšanu uz Kozmena sagatavotiem āķīgiem jautājumiem trīs stundu garumā www.facebook.com/PrataStads/

trešdiena, 25. oktobris

19:00 Prāta stāds

Prāta Stāds" ir komandu prāta spēles, kas notiek reizi mēnesī atraktīvā Kozmena vadībā. Pasākumā piedalās komanda četru cilvēku sastāvā ar savu nosaukumu. Tas ir notikums ar draugu satikšanos, dzērienu baudīšanu, spilgtām emocijām un atbildēšanu uz Kozmena sagatavotiem āķīgiem jautājumiem trīs stundu garumā www.facebook.com/PrataStads/

piektdiena, 27. oktobris

21:00 Dj Šahs

Dīdžejs ar izsmalcinātu muzikālo gaumi un interesantiem skaņdarbiem teicami izklaidēs bāra apmeklētājus.
www.facebook.com/kaspars.za...

sestdiena, 28. oktobris

21:00 Dj Valters K.

Eleganta mūzika naktspriekiem bārā

21:00 Grupas "Doni Tondo" koncerts

Trio "Doni Tondo" spēlē labu instrumentālo rokmūziku, kas caur klasiskā roka un blūza saknēm, un progresīvā roka viegli psihodēlisko pieskārienu, iesvārsta klausītāju zemapziņu. www.facebook.com/DoniTondoM... donitondo.bandcamp.com/rele...

trešdiena, 1. novembris

20:00 Comedy Latvia Open Mic

Trešdiena — ideāla diena, lai paviesotos Comedy Latvia Open Mic. Tiekamies Cafe Leningrad ar teju visiem Latvijas aktīvākajiem komiķiem. Ja gribi izmēģināt savus spēkus stand-up komēdijā, tev tikai jāatraksta e-pasts uz info@comedylatvia.lv un jāsagatavo 5 minūšu stāstāmais. Ieeja, kā vienmēr, bez maksas. Skatītāji parasti saprot 3 valodas, tāpēc vari uzstāties latviski, krieviski un/vai angliski.

piektdiena, 3. novembris

21:00 D. Day's Family koncerts

Grupas vēsture ir ļoti interesanta un piesātināta. Tās līderis ģitārvirtuozs Pauls Kravalis visu savu apzinīgo mūžu ir veltījis ģitārspēlei un darbojies neskaitāmos projektos - grupā "Logo", sadarbojies ar Kasparu Bindemani, Fēliksu Ķiģeli un grupu "Amberkin Tribe", spēlējis leģendārajā grupā"Rūsa", bijis viens no grupas "D.Day's Rabbit" dibinātājiem ir regulārs sesiju mūziķis. Sitaminstrumentālists Raitis Dziedātājs ari strādājis neskaitāmos projektos, darbojies grupā "Sliede", "Skumju Akmeņi", "Adamsu Famīlija", organizējis neskaitāmus pasākumus. Daudzus gadus spēlējis kopā ar nesen aizsaulē aizgājušo Latvijas pagrīdes roka leģendu Tomasu Gusevu. Arī Paulam Kravaļim ceļs daudzus gadus bijis kopīgs ar Tomasu Raitis Dziedātājs uzskatāms par šī projekta sirdi un dvēseli. Basģitārists Raivis Cauņa. Daudz gadus veltījis mūzikai.spēlējot latviešu hardroka grupā "Motorium" un grupā "Adamsu Famīlija" Vokālists Snake ( Jānis Kronbergs), savulaik piedalījies realitates šovā "Talantu Fabrika" 2. , kā arī darbojies grupā "Matchman's". Šajā koncertā grupa prezentēs savu jauno singlu "Kosmonauts" un filmēs klipu, bet pati uzstāšanās būs jautra parodija par Helovīnu!

piektdiena, 10. novembris

21:00 Art of Keeping Secrets koncerts

Ekspresīvā alternatīvā roka grupa "Art of Keeping Secrets" sava otrā studijas albuma "Master and Servant" tūres ietvaros uzstājas cafe Leningrad koncertzālē.
www.facebook.com/aoksband/
aoks.bandcamp.com/
nra.lv/izklaide/muzika/2093...

svētdiena, 19. novembris

20:00 Eyre Llew (UK) koncerts

"Eyre Llew" ir ambientā roka trio no Anglijas pilsētas Notingemas. Šī kolektīva muzikālo virzienu var salīdzināt ar tādām grupām , kā "Sigur Ros", "Bon Iver", "Explosions in the Sky and A Winged Victory For The Sullen".
Žanra cienītājiem būs vienreizēja iespēja izbaudīt šī interesantā kolektīva sniegto mākslu cafe Leningrad koncertzālē!
www.facebook.com/eyrellew/v...
www.youtube.com/watch?v=thj...
www.instagram.com/eyrellew/
www.facebook.com/eyrellew
twitter.com/eyrellew

ceturtdiena, 21. decembris

21:00 Ziemassvētki ar Čipsi un Dullo

Kaveru veidošana dzīvajā — ikmēneša pasākumā SuperGroup

Jaunums Cafe Leningrad muzikālo izklaižu repertuārā — ikmēneša pasākums SuperGroup. Tiek atlasīti mūziķi, kuri pārstāv dažādus muzikālos projektus, viņiem tiek dots uzdevums īsā laikā aranžēt savā versijā pazīstamus skaņdarbus, kurus pēc tam atskaņo kopīgā koncertā.

Kā pirmā uz skatuves 30. martā 21:00 kāps supergrupa, kurā kopīgi muzicēs Juris Mols (vokāls, 2Tie), Aivars Rakovskis (ģitāra, Bastards), Ingus Meijers (bass, Rusted Wheel), Krišjānis Kupcāns (sitamie, Merry Go Round). Mūziķi izpildīs latviešu pankroka klasikas skaņdarbus.

Tikšanās vietu mainīt nedrīkst

Trešdienas sarunu un interviju cikla Tikšanās vietu mainīt nedrīkst kafejnīcā Leningrad 15. martā 19:00 viesosies latviešu TV, kino un videoklipu režisors un producents Igors Linga un viņa brālis, pazīstamais rokmūziķis Gvido Linga. Galvenā tēma skars latviešu pankroka un mūzikas video vēsturi.

Savukārt 30. martā 19:00 Leningrad mājīgajos apartamentos ciemosies veseli trīs mūziķi: Juris Mežeckis (Voiceks Voiska), Māris Miezītis (All Day Long) un Raivis Žukovskis (Pest of A Child) sarunā par ska mūzikas vēsturi Latvijā.

Ar jaunu sparu pie mums atgriežas Coffee and TV publiskās intervijas

Trešdienu sarunu un interviju šovs par kultūru no cikla Tikšanās vietu mainīt nedrīkst kafejnīcā Leningrad atsāksies jau pēc nepilnām divām nedēļām un ilgs visa gada garumā. Pasākumu sērijas mērķis ir apkopot Baltijas valstu mūsdienu populārās kultūras vēsturi. Tas priecēs gan ar tiem māksliniekiem, kas savu vārdu ierakstījuši mūslaiku vēsturē, gan tiem talantiem, kas tikai piesaka sevi publikas vērtējumam.

Mūziķi, dzejnieki, aktieri, režisori, gleznotāji un citi aicinātie viesi iepazīstinās ar vēl neredzētiem un nedzirdētiem garadarbiem un citiem pozitīviem pārsteigumiem. Savukārt atnākušajiem skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus māksliniekiem. Pasākuma norisei būs iespējams sekot arī Facebook.

Katra pasākuma pirmo daļu vadīs mūzikas žurnālists Mārtiņš Mārcis Beitiņš, bet otrā daļa, ko kūrēs vairāku pankkultūras grupu dalībnieks Herberts Blumbergs, tiks atvēlēta publikas jautājumiem un komentāriem.

Pirmais viesis būs kādreizējais grupas Monro vokālists, tagad solomākslinieks, atraktīvais Jānis Bukums, kas pagodinās ar savu klātbūtni 15. februārī 19:00. Savukārt 1. martā 19:00 viesos būs jaunais, bet plaši pazīstamais kinorežisors Andris Gauja.Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga