Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šodien pusdienās

Šodien pusdienās: Laša-siera zupa, karstie makaronu salāti ar cūkgaļas mērci, pikantie vistu stilbiņi, upeņu biskvītkūka!

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00.
Zupiņa, pamatēdiens, saldais — izvēlies divus no trim un dzēriens nāk komplektā! Tikai 4 €.
Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

piektdiena, 20. janvāris

21:00 Mj Mārtiņš Mārcis Beitiņš

Mūzikas pilna atmosfēra un dejas

sestdiena, 21. janvāris

21:00 "Iron Wings" koncerts

Grupas "Iron Wings" mūzikas pamatā ir smagā metāla žanrs, bet radošajā procesā tiek izmantotas dažādu stilu iezīmes, sākot no hardroka līdz pat melodiskajam metālam, un pat džeza elementiem, veidojot savu, neatkārtojamu skanējumu.

23:00 Dj Māris Balodis

Nakts rokenrols

piektdiena, 27. janvāris

21:00 VIPP Basbočka

Pankroka superblice, kuras megahitu par Madaru zin pilnīgi visa Latvija!

sestdiena, 28. janvāris

21:00 "Quartet of Five" koncerts

Grupas "Quartet of Five" katrs skaņdarbs ir muzikāls stāsts ar īpašu veltījumu klausītājiem.
Mūziķi savos skaņdarbos veiksmīgi savieno blūza , folka un psihodēliskās mūzikas elementus. Tas tik tiešam ir saldais ēdiens patiesiem melomāniem.
Arta Zariņa- vokāls, taustiņi
Viesturs Zandersons- ģitāra
Ernests Hvostovojs- bass
Rihards Zelezņevs-sitamie instrumenti

otrdiena, 14. februāris

21:00 Sexy time ar DJ Dīvs Reiznieks & DJ Kaspars Zaviļeiskis

piektdiena, 17. februāris

21:00 The Panckas

sestdiena, 15. aprīlis

21:00 Outsider (Čehija)

Klasiskā kaliforniešu pankroka blice no Čehijas dodas pavasara Austrumeropas tūrē un piestāj arī Rīgā.
outsider-presskit.wz.cz/en....

Līdz gada beigām skatāma Ievas Nagliņas personālizstāde «Latvietis praktiskais»

Ieva Nagliņa

Priecājamies paziņot, ka 20. oktobrī 19:00 ar skaļiem aplausiem, dejām uz galdiem un laimīgām, smaidošām sejām visapkārt atklājam Ievas Nagliņas personālizstādi «Latvietis praktiskais», kas būs skatāma līdz pat gada beigām.

«Latvietis praktiskais ir latviskās identitātes arhetips jeb gēns. Esmu to atklājusi arī sevī, tāpēc nolēmu to nedaudz papētīt un «ilustrēt» šajā izstādē. Tā ir kā parodija par apzīmējumu vidējais latvietis un žurnālu «Prakstiskais latvietis», par izstādes ieceri stāsta māksliniece Ieva Nagliņa. Izstādē «Latvietis praktiskais» būs skatāma Ievas Nagliņas jaunāko darbu sērija kolāžas un ready-made tehnikā, kā arī pirmā pašizdokļu kolekcija.

Ieva Nagliņa (1981) savā daiļradē pievēršas abstraktajai mākslai, ietekmējoties no abstraktā ekspresionisma, minimālisma un supremātisma. 2007. gadā ieguvusi Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra grādu grafikā. Piedalās izstādēs kopš 2000. gada. Šī ir mākslinieces sestā personālizstāde. Ieva Nagliņa strādā par izstāžu kuratori Rīgas Porcelāna muzejā, vada biedrību «Grafikas kamera» un ir viena no radio NABA raidījuma «Subjektīvie mērījumi» vadītājām.

Atgriežamies Kalēju ielas takās

Valters K kalēju ielas piezīmes - 3

Ikvienam ir labi zināms, ka cafe Leningrad līdzās lieliskai ēdienu izvēlei un plašam stiprinošu dzērienu klāstam atbalsta un ar prieku pie sevis ciemos uzņem virkni jaunu un arī jau pieredzējušu mūziķu. Tomēr ar to vien mūsu mīlestība pret mākslu nebeidzas. Cafe sienas rotā dažādu mākslinieku vizuālie darbi. Jau šonedēļ musu telpas atkal atstvaidzinās jauns darbu cikls.

Sestdien, 30. jūlijā 18:00 Foto izstādes «Kalēju iela — LOST» atklāšana. Valtera Kiršteina gadu gaitā fotografētas un uzkrātas piezīmes par Kalēju ielu, uz kuras pirmsākumi ir arī cafe Leningrad, laikā no 2004. līdz 2014. gadam. Detaļu un personāžu fiksācija rūpīgi veikta ar Canon IXUS90IS ziepju trauku, pārvietojoties starp leģendārajām cafe Leningrad un Mi6. Izstādes atklāšanas ballītē par mūziku rūpēsies DJ Valters K un viņa draugi, bet pati izstāde būs aplūkojama mēnesi — līdz pat mācību gada sākumam.

Ava Freddy, Tanheizers un Jonhnny B Beast superhits

Leningrad krūštēli

Cafe Leningrad kolektīvs vēl ir dziļās pārdomās par to, kādu pateicību izteikt Saeimas deputātam par sacelto vētru interneta vidē. Kārtējo reizi esam guvuši apstiprinājumu gan savam, gan draugu un atbalstītāju milzīgajam spēkam. Ja Tu vēl nezini, par ko ir runa, tad stāsts sākās tā.

Savu versiju par notikušo lipīga meldiņa veidā izveidojis arī mūsu draugs Johnny B Beast un Mildas laiks.

Tikmēr mēs turpinām savu ierasto ritmu ar muzikāli patīkamiem pārsteigumiem.

Ava Freddy

Trešdien, 20.jūlijā 21:00 Ava Freddy. Ava Freddy ir norvēģu māksliniece un dziesmu autore ar saknēm muzikālajā tradīcijā. Savas uzstāšanās viņa veido, klājot dažādas audiālas ilustrācijas vienu virs otras un līdz ar ģitāras un vokāla skaņām klausītāju vedot cauri daudzveidīgiem sapņojumiem un pieredzēm.

Piektdien, 22.jūlijā no 21:00 DJ Tanheizers (Radio NABA). DJ Tanheizers vienlīdz harmoniski jūtas gan vokālajā, gan instrumentālajā mūzikā, piedāvājot skaņdarbus blūza, klasiskā roka, rokenrola, kā arī džeza/svinga ritmos.Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga