Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Pasākumi

sestdiena, 22. aprīlis

23:00 Dj Džonsone

Rīgas šarmantākās dīdžejmeitenes populāra rokenrola gaumīgas kompilācijas,kas patīkami iedvesmo.

piektdiena, 28. aprīlis

21:00 Melns uz Balta

Madoniešu alternatīvā roka grupa spēlē jau trešo gadu. «Melns uz balta» ar labiem panākumeim startējuši konkursā «Homesick 2016», kā arī uzstādījuši rekordu SWH Priekšnamā, noturoties topā trīs mēnešus. Grupa sadarbojas ar tādiem mūziķiem, kā Kaspars Tobis, Arnis Račinsks, Arnis Slobožaņins, lai radītu savu mūziku pilnveidīgāku un interesantāku.
www.youtube.com/channel/UCS...
soundcloud.com/melns-uz-balta
twitter.com/Grupamub

sestdiena, 29. aprīlis

21:00 Half Tree Jumper koncerts

Grupa "Half Tree Jumper" spēlē gan koverus, gan arī pašsacerētas dziesmas, kuru žanrisko piederību paši mākslinieki raksturo kā Neo Psychedelic Funk Rock un tajā jūtama "Red Hot Chilli Peppers", "Radiohead". "Tame Impala"un "Pink Floyd" ietekme www.facebook.com/halftreeju...

svētdiena, 30. aprīlis

21:00 Pankroka grupas OND(RU) koncerts

Grupa OND ir Maskavas panku komanda, kas līdz šim bija pazīstama ar nosaukumu " Odna Na Dvoih".Šogad grupa ir mainījusi ne tikai nosaukumu, bet arī spēles manieri, sintezējot klasisku pankroku ar melodiskākiem mūzikas stiliem .http://ondpunx.bandcamp.com vk.com/ondpunx vk.com/ondpunx

ceturtdiena, 4. maijs

21:00 Time Surfers Project

Svaigs muzikālais projekts, kas aizraujas ar pagājušā gadsimta 50. - 70. gadu popmūzikas kaverversijām, sākot ar The Who, Jefferson Airplaine un beidzot ar Chuck Berry un The Beatles.

piektdiena, 12. maijs

21:00 Disko balle ar DJ Uldi Rudaku

Uldim patīk mūzika. Uldis raksa par mūziku. Uldim ir liela mūzikas kolekcija gan diskos, gan platēs. Uldis šad un tad arī uzliek mūzikas ierakstus un rauj jumtu līdz rītam. Balle garantēta!

trešdiena, 12. jūlijs

21:00 Sky Dee and The Demons (Somija)

Lielisks soula, ska un garāžroka mikslis pa taisno no Somijas dodas Eiropas tūrē ar vienīgo pieturu Latvijā. Tādu kombināciju līdz šim vēl nebūs nācies dzirdēt, tāpēc laipni lūgti notrakot burvīgo nedēļas vidu ar pārliecinošu stilu un aranžējumu muzikālo kompotiņu.
www.skydeeandthedemons.com

Kaveru veidošana dzīvajā — ikmēneša pasākumā SuperGroup

Jaunums Cafe Leningrad muzikālo izklaižu repertuārā — ikmēneša pasākums SuperGroup. Tiek atlasīti mūziķi, kuri pārstāv dažādus muzikālos projektus, viņiem tiek dots uzdevums īsā laikā aranžēt savā versijā pazīstamus skaņdarbus, kurus pēc tam atskaņo kopīgā koncertā.

Kā pirmā uz skatuves 30. martā 21:00 kāps supergrupa, kurā kopīgi muzicēs Juris Mols (vokāls, 2Tie), Aivars Rakovskis (ģitāra, Bastards), Ingus Meijers (bass, Rusted Wheel), Krišjānis Kupcāns (sitamie, Merry Go Round). Mūziķi izpildīs latviešu pankroka klasikas skaņdarbus.

Tikšanās vietu mainīt nedrīkst

Trešdienas sarunu un interviju cikla Tikšanās vietu mainīt nedrīkst kafejnīcā Leningrad 15. martā 19:00 viesosies latviešu TV, kino un videoklipu režisors un producents Igors Linga un viņa brālis, pazīstamais rokmūziķis Gvido Linga. Galvenā tēma skars latviešu pankroka un mūzikas video vēsturi.

Savukārt 30. martā 19:00 Leningrad mājīgajos apartamentos ciemosies veseli trīs mūziķi: Juris Mežeckis (Voiceks Voiska), Māris Miezītis (All Day Long) un Raivis Žukovskis (Pest of A Child) sarunā par ska mūzikas vēsturi Latvijā.

Ar jaunu sparu pie mums atgriežas Coffee and TV publiskās intervijas

Trešdienu sarunu un interviju šovs par kultūru no cikla Tikšanās vietu mainīt nedrīkst kafejnīcā Leningrad atsāksies jau pēc nepilnām divām nedēļām un ilgs visa gada garumā. Pasākumu sērijas mērķis ir apkopot Baltijas valstu mūsdienu populārās kultūras vēsturi. Tas priecēs gan ar tiem māksliniekiem, kas savu vārdu ierakstījuši mūslaiku vēsturē, gan tiem talantiem, kas tikai piesaka sevi publikas vērtējumam.

Mūziķi, dzejnieki, aktieri, režisori, gleznotāji un citi aicinātie viesi iepazīstinās ar vēl neredzētiem un nedzirdētiem garadarbiem un citiem pozitīviem pārsteigumiem. Savukārt atnākušajiem skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus māksliniekiem. Pasākuma norisei būs iespējams sekot arī Facebook.

Katra pasākuma pirmo daļu vadīs mūzikas žurnālists Mārtiņš Mārcis Beitiņš, bet otrā daļa, ko kūrēs vairāku pankkultūras grupu dalībnieks Herberts Blumbergs, tiks atvēlēta publikas jautājumiem un komentāriem.

Pirmais viesis būs kādreizējais grupas Monro vokālists, tagad solomākslinieks, atraktīvais Jānis Bukums, kas pagodinās ar savu klātbūtni 15. februārī 19:00. Savukārt 1. martā 19:00 viesos būs jaunais, bet plaši pazīstamais kinorežisors Andris Gauja.Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga